Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 9. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 10.10.2004 (неділя) "Металург-2" (Запоріжжя) - "Ворскла-2" (Полтава) - 0:3 (0:1).

Запоріжжя, стадіон ЗАТ "АвтоЗАЗ", початок о 16.00, +20С, 100 глядачів.
 Арбітр: Антон Тютюн (Фастів).
 Асистенти: Андрій Шамека (Маріуполь), Андрій Береговий (Макіївка).
 Делегат ФФУ: Олександр Гуртовий (Куп’янськ).
 "Металург-2": Микола Трегубов, Михайло Тесля, Андрій Блавацький, Ігор Дудник, Олександр Кийко, Максим Скороходов, Олександр Губрієнко (к/к), Антон Гай (Артем Семененко, 46), Михайло Цимбал, Сергій Морозов, В'ячеслав Міщенко (Кирило Лобанов, 46).
 Запасні: Олександр Борисенко, Сергій Плаксін, Євген Черняк, Ренат Акчурін, Олексій Заєць.
 Головний тренер: Богдан Блавацький.
 "Ворскла-2": Роман Чумак, Сергій Швей, Сергій Хістєв, Олександр Чижов (Дмитро Назаренко, 90), Сергій Радевич, Володимир Попов, Максим Берлізєв (Дмитро Бортник, 59), Артем Радіонов (Олександр Донець, 65), Сергій Онопко (Андрій Микийчук, 46), Роман Капанистий (Олексій Ротань, 71), Дмитро Прима (Валерій Доценко, 37).
 Запасний: Олексій Собецький.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 Голи: 0:1 Капанистий (29), 0:2 Прима (47), 0:3 Ротань (90).
 Попередження: Радевич (15), Губрієнко (39), Швей (54).

Гості вже у дебюті матчу ледь не відкрили рахунок, не докладаючи до цього надзусиль. Дудник, вибиваючи м’яч зі своєї половини поля, влучив в Онопка, від якого шкіряна “куля”, пролетівши метрів сорок, влучила у хрестовину. Господарі після цього намагалися діяти активно, проте в атаці запоріжці нічого не створили, а в обороні почали “провалюватися”, чим і скористалися ворскляни. Попов з лівого флангу прострілив, а Капанистий, випередивши оборонців, спрямував м’яч у ворота. Запоріжці відповіли “пострілом” Гая зі штрафного — вище воріт. А тільки-но розпочався другий тайм, як полтавці вже подвоїли рахунок: навіс Попова з кутового “замкнув” Прима. Господарі спромоглися за весь другий тайм лише на неточний дальній “постріл” Цимбала. Гості ж завдяки індивідуальним діям Ротаня, який забивав у вже порожні ворота, довели рахунок до розгромного.