Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

moskaliv.net

GISMETEO.RU: погода в г. Полтава

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 12.05.2006 11:15
За підсумками сезону 2005-06 рр. полтавська команда посіла 10 підсумкове місце в турнірній таблиці першості

Останній матч

Сайт переїхав. Відтепер він знаходиться за адресою

Наступний матч

16 чемпіонат України розпочнеться 23 липня.

Попередній календар першого кола першості можна подивитися тут.

"Сільбуд" 1968 рік.

На світлині: Верхній ряд: О.Алпатов (головний тренер), В.Діордієв, В.Шевляков, В.Сопронюк, Б.Шишков, В.Першин, В.Носов (теперешній ренер "Ворскли"), В.Козлов, В.Гусєв, В.Діднеок, Ю.Варламов, О.Колесников, В.Чернухін, Л.Ґедеванішвілі; нижній ряд: Ю.Несміян, В.Сальков, М.Котов, В.Маслов, В. Бичков, В.Бардешин, В.Якубік, Т.Примак, М.Дураченко, А.Вітков.

"Колгоспник". 1957 рік. Команда переможець ІІІ міжнародних ігор сільської молоді в Польщі.

На світлині: верхній ряд: М.Телінгер, А.Пельчарський, О.Іванов, В.Казанкін, О.Оскома, Г.Дралюк, М.Тисовський, С.Котора,; нижній ряд: А.Хоростецький, О.Щупаков, А.Хижняк,  В,Борисов, С.Нікітін, Й.Ліфшиць (головний тренер), Б.Савицький (тренер), С.Горватт, З.Бреньо.

Перед початком одного з домашніх матчів "Колгоспника" в сезоні 1963 року.

МАТЧ № 466. Чемпіонат СРСР, 2 група класу "А", І підгрупа.
16.04.1968 (вівторок) "Спартак" (Гомель) - "Сільбуд" (Полтава) - 1:2 (1:0).
Суддя: Басовський (Москва).
"Сільбуд": Георгій Діордієв, Борис Шишков, Микола Котов, Віктор Носов, Анатолій Вітков, Василь Сальков, Віталій Бардешин, Валентин Гусєв, Юрій Несміян, Юрій Варламов, Тарас Примак.
Голи: 1:0 Васильєв (30), 1:1 Бардешин (63, пенальті), 1:2 Несміян (85).
Дублери: 0:0

Наполегливість приносить успіх
ГОМЕЛЬ. (По телефону). В черговому матчі на першість країни з футбола гомельські спартаківці приймали дебютантів класу "А" - команду "Сільбуд" м. Полтави. Для численних любителів спорту Гомеля це перший матч сезону, тому зрозумілий інтерес, який проявили болільники". Трибуни стадіону "Спартак" були заповнені.
Гості вийшли на гру в такому складі: Діордієв, Шишков, Котов, Носов, Вітков, Сальков, Бардешин, Гусєв, Несміян, Варламов, Примак. Початок матчу проходив у напруженому поєдинку. Атаки обох команд носили розвідувальний характер. Відчувалось, що господарі поля настроєні по-бойовому, вони боролись за кожний м'яч і запропонували полтавчанам швидкий темп.
На 11 хвилині помилка лівого захисника "Сільбуду" ледве не призвела до гола. Нападаючий гомельців Тихонов точно пробив м'яч, але шланга врятувала ворота полтавчан. Наступні 20 хвилин спартаківці домінують на полі. Розряджаючи обстановку, полтавчани часто вибивають м'яч на кутовий.
На 30-й хвилин, після подачі чергового кутового, нападаючий "Спартака" Васильєв відкриває рахунок. 1:0 - веде "Спартак". Основні події, які вирішили результат матчу, відбулись після перерви. Другий тайм почався з наполегливих атак полтавчан. Активно діють попереду Гусєв, Несміян і Примак. Роль "диспетчера" виконує капітан "Сільбуду" Бардешин, вчасно підключається до нападу захисник Шишков. Гомельські футболісти часто віддають гостям центр поля, це дає можливість полтавчанам швидко переводити гру на половину "Спартака".
На 63-й хвилині, під час однієї з атак, Гусєв, що прорвався до воротарської площадки, б'є по воротах. Хтось із спартаківських захисників виносить м'яч руками. Суддя всесоюзної категорії Басовський (Москва) показує на 11-метрову відмітку. Пенальті точно реалізує Бардешин. Рахунок - 1:1.
Після цього господарі поля проводять серію атак, але біля воріт полтавчан вони діють сумбурно. На 68-й хвилині сильно пробив по воротах "Сільбуду" нападаючий гомельчам Торба. Воротар Діордієв не втримує м'яча і падає. Тихонов, який підскочив... не зумів забити м'яч в пусті ворота.
За п'ять хвилин до кінця зустрічі помилка спартаківського захисту, невдалий вихід із м'яч воротаря Гаврилова вирішують результат матчу на користь гостей. Вміло обійшовши воротаря, переможний гол забив полтавчанин Несміян. Рахунок 2:1 так і не змінився до кінця матчу.
Дублюючі склади команд, що грали напередодні, закінчили поєдинок мирно: у них нульова нічия.
Г. РАЗИНСЬКИЙ, завідуючий відділом спорту газети "Гомельська правда".
("Зоря Полтавщини" № 92 (10832),      18 квітня 1968 року (четвер).

"СІЛЬБУД" ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГУ
Черговий матч "Сільбуду" на першість країни з футбола в класі "А" проходив на чужому полі зі "Спартаком" (Гомель). Дебютанти вищої футбольної ліги грають проти дебютантів. На 30-ій хвилині після подачі кутового нападаючий спартаківців Васильєв відкриває рахунок - 1:0.
Прагнучи відігратись, в другому таймі полтавці ринулись в атаку. На 63-ій хвилині Гусєв обігрує захисників і б'є по воротах. Один із спартаківців не знайшов іншого виходу, як зупинити м'яч руками. Пенальті. Б'є Бардешин., Рахунок стає 1:1. На 85-ій хвилині ще один переможний гол забив наш земляк Несміян.
Цікава й напружена гра закінчилася заслуженою перемогою сільбудівців-2:1.
("Комсомолець Полтавщини" № 47 (1564), 20 квітня 1968 року (субота).

ОГОЛОШЕННЯ

Реализую недорого справочники СССР и газеты "Футбол-Хоккей". Есть Ландер 1-5 СССР

по 5 гривен.
49000 г. Днепропетровск ул.Ленинградская 32-72 Конончук Виталий
Николаевич. дом.тел.8(056)778-18-82. E-mail: vkon@a-teleport.com
Интересуют отчёты игр команд 1 и 2 лиг СССР. Возможен бартер по
обмену справочников, программ 1936-60-х.

НОВИНИ

12.06.2006 Додано календар ігор "Колоса" (Полтава) в чемпіонаті СРСР 1966 року.

03.05.2006 Викладено підсумки сезону 2004/05 рр. виступів "Ворскли-2" в другій лізі, група "В".

15.04.2006 Викладено підсумки сезону 2004/05 рр. у турнірі дублерів.

26.03.2006 Додані календар ігор "Колгоспника" (Полтава) в чемпіонаті СРСР 1961 року

20.03.2006 Додані календарі ігор "Будівельника" (Полтава) в чемпіонаті СРСР 1970 року.

15.03.2006 Відкрито додаток до статистичного сайту ФК "Ворскла" - відео, який знаходиться за адресою Відео

13.03.2006 Додані календарі ігор "Сільбуда" (Полтава) в чемпіонаті СРСР 1968 року та "Будівельника" в 1969 році.

03.03.2006 Додана турнірна таблиця та календар ігор "Колгоспника" (Полтава) в чемпіонаті СРСР 1960 року.

24.02.2006 Додана турнірна таблиця та календар ігор "Колос" (Полтава) в чемпіонаті СРСР 1965 року.

20.02.2006 Оновлена рубрика "Програми". Дадані нові програми до матчів полтавців у чемпіонаті СРСР

13.02.2006 Викладено виступи полтавців у Кубку СРСР 1961 року

06.02.2006 Додана турнірна таблиця і календар ігор "Колгоспника" в чемпіонаті СРСР 1962 року.

27.01.2006 Викладена турнірна таблиця та календар матчів в чемпіонаті СРСР 1976 та 1989 рр.

23.01.2006 Викладена турнірна таблиця та календар матчів "Ворскли" в чемпіонаті СРСР 1987, 1988, 1990 рр.

16.01.2006 Викладено виступи команди в Кубку СРСР 1957, 1958, 1959 рр.

10.01.2006 Викладена турнірна таблиця та календар матчів "Ворскли" в 54 чемпіонаті СРСР 1991 року. 2 ліга. Західна зона

04.01.2006 Другий рік існування команди: виступи в чемпіонаті України серед аматорських колективів (КФК), а також лист-прохання про включення "Колгоспника" в чемпіонат СРСР до класу "Б". А ще виступи команди в кубку УРСР і славнозвісний фінал 1956 року та перемога в ньому

03.01.2006 5 січня полтавській "Ворсклі" День народження. 51 рік тому була заснована команда "Колгоспник", яка через роки набула сучасну назву - "Ворскла". Як все починалося? Про це читайте в огляді першого сезону виступу молодої команди в чемпіонаті КФК 1955 року

23.12.2005 Додані виступи "Ворскли" в Еврокубках та оновлені статистичні дані по виступах в Чемпіонаті України

16.12.2005 Додані виступи "Ворскли" у 10-14 Кубку України

15.12.2005 Додані виступи "Ворскли" у 8-9 Кубку України

14.12.2005 Додані виступи "Ворскли" у 6-7 Кубку України

13.12.2005 Додані виступи "Ворскли" у 1-5, 15 кубку України

11.12.2005 Додані виступи "Ворскли" у 4 та 5 чемпіонатах України 1994/95 рр. та 1995/96 рр.

09.12.2005 Додана рубрика "Лінки", де будуть міститися посилання на інші ресурси в мережі Інтернет

07.12.2005 Оновлена рубрика "Програмки". Відтепер туди будуть додаватися відскановані титульні сторінки програм до матчів "Ворскли"

06.12.2005 Додані виступи "Ворскли" в 10 чемпіонаті України 2000/01 рр. Вища ліга.

27.11.2005 Додані виступи "Ворскли" в 3 чемпіонаті України 1993/94 рр. Перша ліга.

26.11.2005 Додані виступи дубля "Ворскли" в 14 та 15 чемпіонаті України.

26.11.2005 Додані виступи "Ворскли" в 13 чемпіонаті України 2003/2004 рр.

25.11.2005 Додані виступи "Ворскли" в 11 чемпіонаті України 2001/2002 рр.

24.11.2005 Додані підсумки виступів команди в Кубку України 2005/2006 рр.

23.11.2005 "Ворскла" поступилася у Львові "Карпатам" з рахунком 0:1 і припинила боротьбу за Кубок України.

22.11.2005 Додано виступи "Ворскли" у 12 чемпіонаті України 2002/03 рр.

20.11.2005 "Ворскла" розпочала друге коло матчем в Ужгороді, де зіграла внічию - 1:1

16.11.2005 Додано виступи "Ворскли" в 11 чемпіонаті України 2001/02 рр.

16.11.2005 Додано виступи "Ворскли" у  7 чемпіонаті  України 1997/98 рр.

13.11.2005 Нові викладки чемпіонатів України сезонів 1992/93, 2004/05 та підсумки першого кола 15 чемпіонату України.

12.11.2005 Перероблено рубрику сезони "Ворскли". Відтепер вони будуть виглядати тематично по кожному сезону. Сьогодні нова викладка 1 чемпіонат України 1992 року

11.11.2005 У рубриці Полтавщина додана турнірна таблиця першості Полтавської області в 1 лізі та чемпіонат Полтави 2005 року.

06.11.2005 "Ворскла" завершила перше коло 15 чемпіонату України поразкою в Алчевську проти "Сталі" - 0:2

05.11.2005 Наш наступний суперник - алчевська "Сталь". Усі матчі команд у чемпіонаті СССР та України

02.11.2005 Я остаточно переробив макет першої сторінки. Думаю до кінця року вона буде мати такий вигляд

02.11.2005 Усе про взаємостосунки з львівськими "Карпатами": історія зустрічей.

29.10.2005 Все про матчі з "Арсеналом". Наступний супернака "Ворскли"

26.11.2005 "Ворскла" виходить в 1/4 фіналу кубка України, перемігши дніпропетровський "Дніпро" 1:0

26.10.2005 Додані дані про матчі команди в 2 чемпіонаті України сезону 1992/93 рр.

26.10.2005 Додана рубрика Програми, де будуть подаватися відскановані титульні сторінки програм до матчів команди. Додані деякі програми домашніх матчів 1956-82 рр.

25.10.2005 Додані дані про матчі "Ворскли" в кубку України 1992-2005 рр. та 1 чемпіонат України 1992 року

24.10.2005 Полтавці провели матч 13 туру. У Запоріжжі "Ворскла" грала з місцевим "Металургом". І  перемогли з рахунком 2:0

xНекомерційний проєкт від Sasa. Дизайн Олександра Стадниченка. E-mail: fcvp@email.ua