Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 6. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 11.09.2004 (субота) "Ворскла-2" (Полтава) - "Іллічівець-2" (Маріуполь) - 1:0 (1:0).

Нові Санжари, стадіон "Авіатор", початок о 16.00, +16С, 150 глядачів.
 Арбітр: Олександр Павлюк (Київ).
 Асистенти: Юрій Кир'янов, Леонід Ярмолинський (Київ).
 Делегат ФФУ: Володимир Борзило (Харків).
 "Ворскла-2": Андрій Пятов, Олександр Полуницький, Сергій Хістєв, Ігор Сіренко, Сергій Радевич, Олексій Ротань (Олександр Донець, 72), Сергій Бербат, Максим Берлізєв (к/к), Артем Радіонов, Павло Онисько (Дмитро Прима, 46), Максим Горбков (Роман Капанистий, 46).
 Запасні: Олексій Собецький, Валерій Доценко, Дмитро Бортник, Сергій Швей.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Іллічівець-2": Артем Штанько, Олег Шкред, Федір Ємельянов, Євген Романов, Дмитро Березовський, Дмитро Афонін, Сергій Колесник (к/к) (Михайло Ковальов, 82), В'ячеслав Гаді, Павло Ляхов (Володимир Кулик, 64), Володимир Киликевич, Олександр Мазуренко (Олександр Папуш, 58).
 Запасні: Сергій Яковець, Данило Мамонов, Юрій Цапій, Руслан Сюбаєв.
 Головний тренер: Юрій Керман.
 Гол: 1:0 Онисько (45+1).
 Попередження: Бербат (38), Гаді (44), Колесник (77), Киликевич (78), Прима (83).

Минулого чемпіонату ворскляни відібрали у маріупольців чотири очки, тож очікувалося, що гості підуть на все, аби реабілітуватися перед своїми прихильниками. Господарі натомість поводилися обережно, перш за все тому, що полтавцям не давали активно діяти оборонці гостей. Так і проходила гра в контратаках — нападники не доходили навіть до штрафних майданчиків суперників. Перший стовідсотковий момент господарі втратили аж на 30-й хвилині, коли Берлизєв, борючись у штрафному гостей, не зумів проштовхнути м’яч у сітку воріт маріупольців. А потім пішли голеві моменти тільки у полтавців: на 30-й Горбков, ще за декілька хвилин Онисько били головою, але не влучили у ворота. На 49-й хвилині сильного удару завдав Радевич — і знову неточно. Ще за дві хвилини Ротань добре прицілився, але вище воріт. Здавалося, перший тайм так і закінчиться без взяття воріт, але полтавці пішли в атаку навіть з оборонцями, і Онисько використав далеку вивірену передачу, спрямувавши м’яч у ворота маріупольців, — 1:0. До цього гості мали одну атаку на ворота “Ворскли”, але з вигідної позиції вдарили невдало. Після перерви центральний нападник маріупольців Ляхов одержав дуже хорошу передачу в штрафній “Ворскли”, але в останню мить Радевич зумів вибити м’яча з-під ніг опонента. Більше гострих моментів до кінця зустрічі гравці обох команд не створили, тож зустріч так і закінчилася перемогою господарів — 1:0.