Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 4. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 28.08.2004 (субота) "Ворскла-2" (Полтава) - "Олімпік" (Донецьк) - 1:2 (0:2).

Нові Санжари, стадіон "Авіатор", початок о 16.00, +28С, 300 глядачів.
 Арбітр: Володимир Бондар (Харків).
 Асистенти: Анатолій Абдула, Валерій Шевченко (Харків).
 Делегат ФФУ: Олександр Приставка (Кривий Ріг).
 "Ворскла-2": Олег Чуваєв, Дмитро Бортник (Артем Глушко, 76), Ігор Сіренко (Дмитро Назаренко, 46), Сергій Швей, Валерій Доценко, Артем Радіонов, Олександр Донець (Андрій Микийчук, 76), Максим Берлізєв (к/к), Сергій Онопко (Олександр Ничипорук, 86), Дмитро Прима (Олексій Ротань, 46), Максим Горбков (Роман Капанистий, 46).
 Запасні: Олексій Собецький.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Олімпік": Дмитро Пивоваренко, Олег Лискевич, Євген Якушик, Дмитро Ямпольський, Олексій Змієвський (к/к), Ігор Воплюшкін, Роман Саєтов (Михайло Баєв, 79), Вадим Сілаков, Роман Санжар (Євген Шепеленко, 60), Андрій Захарюта (Віктор Філіпов, 87), Сергій Артюх.
 Запасні: Михайло Полянський, Олег Дзюбенко, Віталій Куть, Арсен Ісаков
 Головний тренер: Юрій Кармелюк.
 Голи: 0:1 Захарюта (11), 0:2 Воплюшкін (34), 1:2 Ротань (87).
 Попередження: Донець (57), Капанистий (66).

Під час розминки один із тренерів полтавського заводу медичного скла, майстер спорту Іраклій Петров сказав: “Ти дивись, як енергійно готуються до старту донецькі хлопці. Важко нашим буде”. Так воно й вийшло. Уже на п’ятій хвилині пролунав дзвоник. Перша ж атака гостей: простріл повз ворота, і м’яч дивом не опинився в сітці воріт господарів. А вже на 11-й хвилині гості досягли успіху. Кутовий удар зліва, воротар “Ворскли” відбив м’яча неподалік у штрафній площі, а донеччани Захарюта добив м’яч у ворота, випередивши оборонців “Ворскли”. Цей швидкий гол немовби шокував полтавських футболістів — вони ніяк не змогли налагодити командну гру. Гості ж, особливо швидкі й наполегливі нападники Саєтов, Силаков і Санжар, раз у раз проходили оборону господарів і завдавали разючих ударів по воротах. Близькі були донеччани до успіху на 13-й та 20-й хвилинах. Правда, у цих випадках добре зіграв голкіпер “Ворскла-2” Олег Чуваєв. А потім гості подавали три кутових удари і після останнього, на 34-й хвилині, нападник донеччан Воплюшкін ударом головою відправив м’яч у сітку — 0:2. До перерви обидві команди не змогли змінити рахунок.
Після відпочинку тренер полтавців Олександр Омельчук провів одразу три заміни, і гра помітно змінилася. Більше атакували господарі, але і це не допомогло. На 76-й і 86-х хвилинах — ще три заміни. Це додало сил полтавцям, але лише за три хвилини до закінчення матчу господарі змогли “розмочити” рахунок. Це зробив Олексій Ротань. На більше ні хисту, ні часу у футболістів “Ворскли-2” не вистачило. Отже, поразка — 1:2. А перемога донеччан підняла “Олімпік” на кілька щаблів вище у турнірній таблиці.