Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 2. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 31.07.2004 (субота) "Ворскла-2" (Полтава) - "МФК Олександрія" (Олександрія) - 3:3 (2:1).

Нові Санжари, стадіон "Авіатор", початок о 17.00, +28С, 730 глядачів.
 Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ).
 Асистенти: Володимир Жарий (Павлоград), Олег Плужник (Харків).
 Делегат ФФУ: Вадим Шевченко (Київ).
 "Ворскла-2": Олег Чуваєв, Дмитро Бортник, Ігор Сіренко, Олександр Чижов, Сергій Бубнов (Денис Васильєв, 84), Максим Берлізєв (к/к), Андрій Михайленко (Артем Гришин, 79), Артем Радіонов, Максим Маріїч (Юрій Тарасенко, 88), Юрій Козлюк, Дмитро Прима.
 Запасні: Євген Шептій, Денис Машура, Дмитро Бабенко.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "МФК Олександрія": Олександр Козенко (Сергій Карпов, 46), Олег Гориславець, Ігор Пащенко, Дмитро Волошин, Станіслав Упілков (Сергій Шеремет, 80), Олександр Буличов, Дмитро Вітер (к/к) (Юрій Андрієць, 84), Дзюбін (Дмитро Голуб, 70), Сергій Зав'ялов, Сергій Гвоздевич, Володимир Максимов (Роман Лактіонов, 46).
 Запасні: Олександр Бобиль, Андрій Вдовиченков.
 Головний тренер: Анатолій Акулич.
 Голи: 1:0 Козлюк (30), 2:0 Прима (32), 2:1 Вітер (33), 3:1 Козлюк (57), Гвоздевич (65, пенальті), 3:3 Гвоздевич (85, пенальті).
 Попередження: Михайленко (36), Гвоздевич (45), Сіренко (50), Зав'ялов (67), Волошин (90).

Уже на третій хвилині полтавці досягли успіху, але боковий лайнсмен угледів гравця “Ворскли-2” в положенні поза грою і гол не було зараховано. Далі гра пішла, як кажуть, на зустрічних курсах. На 12-й хвилині із зручної позиції вдарив “сімка” гостей капітан команди Дмитро Вітер, але значно вище воріт. На 23-й хвилині після кутового біля воріт полтавців м’яч прийняв нападник олександрійців Сергій Гвоздевич, та знову не поцілив у “рамку”. А на 30-й хвилині голкіпер гостей Олександр Козенко вийшов далеко із воріт, чим не забарився скористатися Юрій Козлюк, перекинувши м’яча через голкіпера. Окрилені успіхом, ворскляни знову організували масову атаку і за дві хвилини вдруге скористалися помилкою олександрійського воротаря. Олександрійці не змирилися з такими подіями і вже за хвилину капітан Дмитро Вітер увірвався до штрафної площі і скоротив рахунок — 2:1.
Після перерви активнішими були полтавці. І вже за 12 хвилин той самий Юрій Козлюк оформив дубль. Здавалося б, гру вже зроблено, але в дії гравців втрутився молодий рефері із Дніпропетровська Віталій Романов. На 65-й хвилині він придумав “гру рукою” футболіста господарів і призначив більш ніж сумнівний пенальті. Покарання чітко реалізував Сергій Гвоздецький. У залишку часу обидві команди докладали багато зусиль: одна, аби закріпити успіх, друга, щоб здобути хоча б одне очко. І це вдалося олександрійцям. За п’ять хвилин до завершення матчу суддя в полі організував одинадцятиметровий у ворота господарів. У штрафному майданчику була штовханина і замість штрафного — знову одинадцяти-метровий, який знову виконав “десятка” гостей Сергій Гвоздецький — 3:3.