Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 29. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 18.06.2005 (субота) "Ворскла-2" (Полтава) - "Металіст-2" (Харків) - 2:0 (1:0).

Крутий Берег, стадіон "Лтава", початок о 18.00, +18С, 100 глядачів.
 Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ).
 Асистенти: Олег Паращенко, Роман Кисельов (обидва - Суми).
 Делегат ФФУ: Сергій Дієв (Севастополь).
 "Ворскла-2": Олег Чуваєв, Олександр Полуницький, Олександр Лисицький, Сергій Швей, Олександр Чижов, Олександр Донець, Олександр Ничипорук (Юрій Тарасенко, 86), Сергій Дяченко (к/к), Артем Гришин (Артем Глушко, 88), Андрій Микийчук (Сергій Бубнов, 81), Дмитро Прима.
 Запасний: Олексій Собецький.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Металіст-2": Сергій Сичов, Анатолій Санін (к/к) (Антон Поступаленко, 58), Ігор Чередниченко, Тарас Кіктєв, Сергій Лобойко, Дмитро Мартишов, Артем Абдулмеджидов (Яхно, 78), Артем Кансузян (Віталій Казанков, 43), Ігор Мельник (Олексій Чарковський, 46), Дмитро Кобіков, Сергій Давидов.
 Запасні: Олексій Кириленко, Олнг Сивуха, Олександр Скомороха.
 Головний тренер: Віктор Камарзаєв.
 Голи: 1:0 Дяченко (34), 2:0 Санін (55, автогол).
 Попередження: Гришин (2), Мартишов (13), Кобіков (70), Лобойко (74).

На цьому матчі був присутній новопризначений головний тренер “Ворскли” Віктор Носов, і гравці молодшої команди старалися показати, на що вони здатні. Але не такий настрій був у гостей. Вони з самого початку гри пішли в масовий наступ. Так і продовжувалося до 15-ї хвилини, і удари по воротах господарів проводилися і нападниками, і напівзахисниками, і навіть оборонцями. На 21-й хвилині послідувала навісна передача в штрафну площину “Ворскли”, і воротар відбив “смугастого” кулаками. А наступний удар гравця “Металіста” був знову вище поперечини. На 34-й хвилині стрімко пройшов нападник “Ворскли”, обійшов захисника гостей і чітко навісив м’яча в штрафний майданчик — активна десятка полтавців Дяченко спрямував “кулю” в ліву від воротаря харків’ян Сичова кут — 1:0.
Після відпочинку, знову активізувалися гості. Їм дуже хотілося зрівняти рахунок, завдавали ударів Сергій Давидов та Мартишов, але їм явно бракувало точності. На 55-й хвилині хтось із нападників прорвався лівою крайньою, пробив по воротах “Металіста” і від захисника Анатолія Саніна м’яч зрикошетив у сітку воріт. Мав ще одну добру нагоду збільшити рахунок Дмитро Прима, але це був явно не його день — м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт гостей. Якось сумбурно, незлагоджено останні десять хвилин атакували ворота “Ворскли” харківські нападники — це і не дало їм можливості змінити рахунок.