Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 28. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
10.06.2005 (п'ятниця) МФК "Олександрія" - "Ворскла-2" (Полтава) - 4:0 (1:0).

Олександрія, стадіон "Ніка", початок о 18.00, +26С, 600 глядачів.
Арбітр: Дмитро Жуков (Донецьк).
Асистенти: Володимир Бондар, Катерина Монзуль (Харків).
Делегат ФФУ: Євген Рудаков (Київ).
МФК: Сергій Карпов (Валентин Бірюк, 83), Олег Гориславець, Вадим Яровий (Андрій Мартиненко, 52), Ігор Пащенко (Роман Локтіонов, 46), Євген Розка, Олександр Буличов (Олександр Демковський, 76), Дмитро Вітер, Костянтин Хижняк (Андрій Вдовиченко, 25), Вадим Чернишенко (к/к) (Юрій Нор, 73), Олексій Тимченко (Андрій Чорний, 69), Михайло Матлаш.
Головний тренер: Анатолій Акулич.
"Ворскла-2": Олег Чуваєв, Сергій Швей, Дмитро Назаренко (к/к), Олександр Поліянчук (Юрій Тарасенко, 87), Артем Глушко (Андрій Микийчук, 71), Олександр Донець, Олександр Ничипорук, Артем Гришин, Олександр Лисицький, Олексій Ротань, Дмитро Прима.
Запасний: Олексій Собецький.
Головний тренер: Олександр Омельчук.
Голи: 1:0 Вітер (9), 2:0 Вітер (69), 3:0 Швей (73, автогол), 4:0 Локтіонов (89).
Попередження: Поліянчук (18), Швей (50), Вдовиченков (54), Мартиненко (67).
Вилучення: Вдовиченков (90+3).

У звітному матчі муніципальний футбольний клуб зустрічався з аутсайдером групи і плекав надію поліпшити своє турнірнке становище. Адже у другому колі очковий доробок олександрійців майже удвічі менший, ніж у першому. Тому з самого початку гри господарі вдалися до активний дій, відрядивши у напад двох гравців — Вітра та Тимченка, котрі за підтримки середньої лінії створювали небезпеку біля воріт ворсклян.
На дев’ятій хвилині олександрійці провели швидку атаку. Вітер отримав м’яч від Пащенка, обіграв на правому фланзі оборонця Глушка і ударом з кута воротарського майданчика відкрив рахунок. Полтавці намагалися вирівняти становище, але активні дії Ротаня, Прими та Гришина стримувалися оборонцями ще на пдступах до карного майданчика. Форварди господарів у першому таймі принаймні двічі мали шанс збільшити рахунок, але не скористалися наданими можливостями.
У перерві матчу вболівальники стали свідками вшанування юніорської команди клубу, яка виборола звання чемпіонів України (U-19). Готував команду Володимир Лавренко. Нагороди вручали виконавчий директор ДЮФЛ Євген Венгер та легенда радянського футболу і київського “Динамо” заслужений майстер спорту СРСР Євген Рудаков. Юнаки отримали подарунки від спонсорів.
Одразу по перерві тренери муніципальної команди випустили ще одного форварда. Роман Локтіонов добре увійшов у гру. Він став співавтором двох та автором одного із забитих м’ячів. Спочатку, на 69-й хвилині, Роман діагональною передачею з лівого флангу вивів на ударну позицію Дмитра Вітра, і той з вигідної ситуації “пробив” голкіпера Олега Чуваєва. А на 73-й хвилині комбінація, як дві краплі води схожа на попередню, призвела до третього взяття воріт полтавської команди. Вітер потужно вдарив по воротах метрів з 15-ти, Чуваєв вибив м’яч перед собою, і той, влучивши в оборонця, влетів у сітку. Четвертий гол — на рахунку Локтіонова, який на лінії карного майданчика обіграв воротаря і по високій траєкторії спрямував м’яч у порожні ворота.
Гості мали нагоду “розпечатати” ворота господарів на 49-й, 51-й та 69-й хвилинах, але після ударів Артема Гришина, Олександра Лисицького, Дмитра Прими був на висоті воротар олександрійців Сергій Карпов. Довести рахунок до непристойного міг Андрій Вдовиченков, однак не використав чудової можливості. Натомість відзначився зовсім необов’язковими двома жовтими картками і, як наслідок, — вилученням, тим самим підвівши команду. Отож, досягши успіху, олександрійці мають шанс поборотися за 7-у сходинку. Але останній матч проти комсомольського “Гірника-Спорт” буде не з простих.