Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 27. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 05.06.2005 (неділя) "Ворскла-2" (Полтава) - "Дніпро" (Черкаси) - 1:3 (1:2).

Крутий Берег, стадіон "Лтава", початок о 17.00, +21С, 80 глядачів.
 Арбітр: Юрій Лень (Київ).
 Асистенти: Валерій Лисакевич, В’ячеслав Курилко (Харків).
 Делегат ФФУ: Вадим Шевченко (Київ).
 "Ворскла-2": Роман Чумак, Юрій Клименко (к/к), Юрій Тарасенко (Дмитро Назаренко, 46), Олександр Поліянчук (Артем Глушко, 67), Сергій Швей (Сергій Бубнов, 70), Олександр Донець, Олександр Ничипорук, Артем Гришин, Олександр Лисицький, Олексій Ротань, Дмитро Прима.
 Запасний: Олексій Собецький.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Дніпро": Тарас Чопик, Андрій Головко (Андрій Бабенко, 75), Євген Тарасенко, Юрій Нікітенков, Едуард Багіров, Олег Кошелюк (к/к) (Микола Цимбал, 89), Віталій Таран, Андрій Драголюк (Микола Дремлюк, 90), Руслан Качур (В'ячеслав Кудря, 73), Олександр Шипа (Гуд, 85), Олександр Казанюк.
 Запасний: Вадим Жуков.
 Головний тренер: Олександр Щербаков.
 Голи: 0:1 Качур (12), 1:1 Гришин (22), 1:2 Качур (28), 1:3 Казанюк (77, пенальті).
 Попередження: Швей (22), Лисицький (40), Бубнов (74), Нікітенков (26), Таран (80), Кудря (90+2).

Після гучної перемоги над запорізьким “Металургом” ворскляни ще не здобули жодного очка як вдома, так і на виїзді. Ось і цього разу, приймаючи на своєму майданчику черкаське “Дніпро”, пропустили вже в першому таймі два голи. На 22-й хвилині матчу полтавські захисники не порозумілися між собою, чим скористався “дев’ятка” гостей Качур. Так, уже на 12-й хвилині рахунок став 1:0 на користь “Дніпра”. Такий перебіг подій явно не влаштовував господарів. Вони пішли в напад великими силами, але треба віддати належне оборонцям гостей, вони встигали перехоплювати на вістрі передачі полтавців. Грали не на “відбій”, а чітко адресували м’яча своїм партнерам. І все ж полтавські нападники змогли зрівняти рахунок на 22-й хвилині. Вони отримали право на кутовий. М’яч одержав неприкритий нападник “Ворскли” Гришин, який без підготовки несподівано сильно вдарив по воротах “Дніпра”. Стрибок голкіпера Чопика не врятував гостей. Рахунок став 1:1. Дніпряни після цього пішли в атаку більшими силами, особливо відзначалися активністю центральний нападник Качур, Багиров та Шипа. Саме Руслан і став автором дубля. Він у штрафній площині полтавців, уже лежачи, зумів проштовхнути “кулю” у ворота “Ворскли-2”. Були моменти у подальшому змінити рахунки у гравців обох команд. Але скільки нагод змарнували футболісти! Здавалося, матч так і закінчиться. Але на 77-й хвилині суддя матчу Юрій Лень “знайшов руку у захисника полтавців”, хоча м’яч попав у лікоть гравця, і призначив пенальті, який чітко реалізував Казанюк, — 3:1.