Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 25. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 22.05.2005 (неділя) "Ворскла-2" (Полтава) - "Вуглик" (Димитров) - 0:1 (0:0).

Крутий Берег, стадіон "Лтава", початок о 16.00, +27С, 200 глядачів.
 Арбітр: Юрій Фощій (Черкаси).
 Асистенти: Олександр Луценко, Володимир Бондар (Харків).
 Делегат ФФУ: О. Колесніков (Запоріжжя).
 "Ворскла-2": Олег Чуваєв, Олександр Поліянчук (Сергій Бубнов, 54), Дмитро Назаренко (к/к) (Юрій Тарасенко, 69), Олександр Лисицький (Артем Глушко, 86), Сергій Швей, Олександр Донець, Олександр Ничипорук, Артем Гришин, Олексій Ротань, Андрій Микийчук, Дмитро Прима.
 Запасний: Олексій Собецький.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Вуглик": Віталій Олійник, Олександр Уланов (Артем Головач, 69), Валерій Вишневський, В'ячеслав Нариков (Олександр Гаврилін, 62), Петро Купрієнко (Олег Провкін, 59), Олександр Князєв (Володимир Трегубов, 70), Олександр Цокур (к/к), Олександр Камерцель, Валерій Доценко (Дмитро Ламбрінов, 85), Анатолій Подробаха, Олександр Чех.
 Запасні: Віталій Антіпов, Анатолій Чорновіл.
 Головний тренер: Олександр Кашевський.
 Гол: 0:1 Чех (67).
 Попередження: Цокур (56), Гаврилін (72).

Незважаючи на високу температуру цього дня, а вона сягала 26-27оС, футболісти обох команд продемонстрували досить пристойну гру: стрімкі атаки, часті удари по воротах. А головне те, що мало було порушень правил гри. І суддя матчу черкащанин Юрій Фощій лише двічі застосував офіційні покарання, попередження, і тільки гравцям донеччан. Перші 10-15 хвилин гравці діяли якось мляво, начебто приміряючись один до одного, вишукуючи прогалини у захисних ланках суперника. А першими пішли в атаку, як і належить, господарі. І вже на 17-й хвилині гри номер сімнадцятий у “Ворскли-2” Андрій Микійчук пройшов майже до лінії карного майданчика гостей, потужно вдарив, але на декілька сантиметрів вище воріт. За п’ять хвилин потурбував воротаря “Вуглика” Олексій Ротань, але і його удар виявився заслабким. Голкіпер димитровців Віталій Олійник з таким випадок полтавців упевнено впорався. Дуже вигідну передачу в карний майданчик полтавців одержав десятий номер гостей Анатолій Подробаха, але ніби подарував неточний удар по воротах своїх торішніх колег. Перед закінченням першої половини гри міг відкрити рахунок нападник гостей Олександр Чех, але знову підвела його неточність — м’яч просвистів вище поперечини воріт полтавців.
По перерві двічі могли відзначитися нападники “Ворскли”: на 52-й та 65-й хвилинах знову не використали вивірені передачі Ротань та Андрій Гришин. На 67-й хвилині захисники “Ворскли” не зуміли перешкодити стрімкому проходу по лівому краю майже до кутового прапорця гравця “Вуглика”. Подача м’яча в район карного майданчика господарів, і найактивніший гравець “Вуглика” Олександр Чех відкрив рахунок. Футболісти “Ворскли” не знітилися через пропущений м’яч. Вони почали більше атакувати ворота гостей, але знову їх підвела неточність у завершальних ударах.