Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 1. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
24.07.2004 (субота) "Металіст-2" (Харків) - "Ворскла-2" (Полтава) - 1:0 (1:0).

Харків, стадіон "ХТЗ", початок о 18.00, +24С, 300 глядачів.
Арбітр: Геннадій Махно (Кіровоград).
Асистенти: Сергій Морозов (Миколаїв), Сергій Возняк (Красне).
Делегат ФФУ: Костянтин Панчик (Сімферополь).
"Металіст-2": Вадим Кудіков, Олексій Чарковський, Владислав Налигач (к/к), Артем Абдулмеджидов, Сергій Лобойко, Тарас Кіктьов, Юрій Дядюк (Валерій Кушка, 76), Дмитро Батусов (Роман Ромазанов, 86), Олег Сіроштан (Євген Кайван, 78), Дмитро Кобіков (Артем Кансузян, 72), Олександр Скомороха.
Запасні: Мирослав Лутай, Олег Сивуха.
Головний тренер: Віктор Камарзаєв.
"Ворскла-2": Олег Чуваєв, Дмитро Бортник, Олександр Чижов, Сергій Бубнов (Юрій Тарасенко, 66), Денис Васильєв, Максим Берлізєв (к/к), Ян Пронін (Максим Маріїч, 23), Андрій Михайленко (Артем Гришин, 64), Дмитро Прима, Артем Радіонов (Дмитро Бабенко, 89), Юрій Козлюк.
Запасні: Євген Шептій, Денис Машура, Руслан Мамоян,.
Головний тренер: Олександр Омельчук.
Гол: 1:0 Скомороха (28).
Попередження: Васильєв (9), Бубнов (50), Прима (55).

Після створення дублюючих складів у вищій лізі обидві команди взяли старт у новому сезоні кардинально оновленими командами. Особливо це стосується полтавців, які створили практично нову другу команду (з попереднього складу залишився хіба що капітан Максим Берлизєв).
Матч проходив за переваги господарів. Утім, першого точного удару в “рамку” вони спромоглися завдати лише на 18-й хвилині, однак Киктєв з-за лінії карного майданчика спрямував м’яч прямо у руки воротареві Чуваєву. А за 10 хвилин “Металіст-2” відкрив рахунок. Після прострілу вперед по лівому флангу Чарковського Батусов вдарив у ближній кут воріт з гострого кута. Голкіпер полтавців відбив м’яча невдало, і Скомороха, який опинився першим біля нього, низом спрямував шкіряну “кулю” у ворота. Ще одну гостру атаку до перерви харків’яни провели на 36-й хвилині. Комбінацію, розіграну прямо по центру за участю Дядюка і Сіроштана, завершував той же Скомороха. Однак його удар у падінні парирував Чуваєв, а потім оборонець Бортник вибив м’яча на кутовий.
Другий тайм виявився ще цікавішим, знову-таки завдяки гострим атакам господарів. Уже на його початку двічі впродовж однієї хвилини міг відзначитися Скомороха, однак перший його удар, завданий у стрибку, прийшовся прямо у руки воротареві, а другий — поруч із стійкою. На 53-й хвилині Абдулмеджидов кинув у прорив по лівому флангу Батусова, який увійшов до штрафного майданчика і виконав поперечну передачу на дальній кут воротарського майданчика. На неї відгукнувся Дядюк, однак його удару бракувало точності — м’яч пройшов і влучив у сітку із зовнішнього боку. За чотири хвилини Кобиков, перехопивши м’яч у суперника на своїй половині поля, прорвався по центру і віддав передачу зліва Сіроштану, який з кута воротарського майданчика вдарив вище воріт. Потім ще по два рази могли відзначитися Скомороха та Лобойко, однак обом також бракувало влучності. А що ж гості? Вони в основному руйнували атаки харків’ян, практично нічого так і не створивши у відповідь. Запам’ятався хіба що ефектний удар Мариїча на 82-й хвилині, завданий приблизно з лінії штрафного майданчика, коли м’яч пройшов над поперечиною. Тож мінімальний рахунок на користь підопічних Камарзаєва так і залишився до фінального свистка.