Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 19. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 17.04.2005 (неділя) "Геліос" (Харків) - "Ворскла-2" (Полтава) - 1:0 (1:0).

Харків, стадіон "ХТЗ", початок о 17.00, +12С, 500 глядачів.
 Арбітр: Олександр Павлюк (Київ).
 Асистенти: Юрій Кир'янов (Київ), Олександр Каденко (Васильків)
 Делегат ФФУ: Вадим Шельменко (Київ).
 "Геліос": Олександр Качаренко, Олег Жилін, Андрій Білоусов, Андрій Анищенко, Євген Назаров, Сергій Кандауров (к/к), Олександр Осьмачко, Євген Римшин, Андрій Черевань (Володимир Чалий, 64), Олександр Тарасенко, Олександр Гук.
 Запасні: В'ячеслав Крулицький, Віктор Чорний, Кирило Олійник, Сергій Єсін, Дмитро Реуцький, Костянтин Труханов.
 Головний тренер: Ігор Надєїн.
 "Ворскла-2": Олег Чуваєв, Дмитро Назаренко (к/к), Сергій Швей, Сергій Бубнов, Артем Глушко (Олександр Чижов, 46), Артем Гришин, Олексій Ротань, Андрій Микийчук, Сергій Дяченко, Дмитро Прима, Олександр Лисицький (Олександр Поліянчук, 46).
 Запасні: Олексій Собецький, Юрій Тарасенко.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 Гол: 1:0 Римшин (10).
 Попередження: Глушко (33), Тарасенко (40), Чижов (50), Жилін (55), Прима (84).

Підсумковий рахунок на табло зовсім не відповідає перебігу подій на полі. Упродовж 90 хвилин на полі беззаперечно домінували “сонячні”. Вони швидко відкрили рахунок, провівши красиву комбінацію: Тарасенко кинув у прорив правим краєм Жиліна, який увійшов до карного майданчика і віддав м’яча низом уперед, а Римшин, який набігав, ефектно переправив його у ворота. За дві хвилини Черевань завершував комбінацію, розіграну Жиліним і Тарасенком, але з розвороту влучив у поперечину. На 33-й хвилині Тарасенко, прийнявши м’яч на лінії воротарського майданчика, вдарив у нижній кут воріт, але захисник полтавців відбив “смугастого” на кутовий. Потім почергово з вигідних позицій не могли влучити у ворота Черевань, Назаров та Римшин. А на 40-й хвилині Гук після прострільної передачі Жиліна ударом головою у високому стрибку знову перевірив на міцність поперечину. На останніх хвилинах тайму ще дві нагоди збільшити рахунок втратили Жилін і Тарасенко, які не влучили у ворота.
По перерві харків’яни продовжували тиснути на оборону гостей. На 52-й хвилині їм вдалася чергова швидка атака. Римшин віддав пас Кандаурову, капітан “сонячних” бив по воротах низом з близької відстані, але Чуваєв у падінні відбив м’яч на кутовий. На 59-й хвилині здавалося, що м’ячу вже ніяк не вдасться оминути ворота ворсклян, коли Тарасенко бив з якихось п’яти метрів. Однак він влучив у поперечину, від якої “смугастий” вдарився об землю, а захисник Бубнов зумів відбити його з лінії вже порожніх воріт. На 74-й хвилині Жилін справа подав кутовий, і Тарасенко у високому стрибку завдав удару головою, але м’яч у падінні накрив голкіпер “Ворскли-2”. Після цього Римшин і Тарасенко по разу промахувалися, а ще один удар Тарасенка не створив серйозних проблем Чуваєву.
А що ж гості? У першому таймі вони так і не провели жодної осмисленої атакувальної комбінації, а першого удару по воротах Качоренка спромоглися завдати лише на 46-й хвилині, але Прима з-за меж карного майданчика завдав неточного удару. На 69-й хвилині припустився помилки Качоренко, але м’яч, який зрізався з його ноги після несильного удару Микийчука, полетів, на щастя для його команди, у бік від воріт. І, нарешті, на другій доданій арбітром до другого тайму хвилині Ротань метрів з 25-ти вдарив повз ціль.
Утім, і одного забитого м’яча вистачило лідерові, щоб здобути троє дорогоцінних очок і зберегти за собою першу позицію у турнірній таблиці.