Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 18. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 12.04.2005 (вівторок) "Ворскла-2" (Полтава) - "Явір" (Краснопілля) - 0:1 (0:1).

Полтава, стадіон "Ворскла", початок о 15.00, +15С, 100 глядачів.
 Арбітр: Олександр Іванов (Макіївка).
 Асистенти: Ігор Пономаренко (Миколаїв), Андрій Шамека (Маріуполь).
 Делегат ФФУ: В. Безсмертний (Кіровоград).
 "Ворскла-2": Роман Чумак, Сергій Швей, Сергій Бубнов (Артем Гришин, 66), Дмитро Назаренко (к/к), Олександр Лисицький (Юрій Козлюк, 46, Артем Глушко, 86), Олександр Ничипорук, Андрій Микийчук (Сергій Дяченко, 46), Олександр Донець, Олександр Поліянчук, Олексій Ротань, Дмитро Прима.
 Запасні: Олег Чуваєв, Юрій Тарасенко, Ігор Сіренко, Артем Глушко.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Явір": Олександр Рудневський, Дмитро Молочай (Леонід Бузила, 90+2), Сергій Волков, Віталій Рижковий (к/к), Ігор Єрмак, Забар Бузила, Андрій Пацюк (Микола Рубан, 90+3), Віталій Бугайов (Володимир Мигаль, 64), Роман Совенко (Михайло Сичов, 58), Артур Бузила (Сергій Малишко, 90), Ігор Острівний (Сергій Савченко, 74).
 Запасні: Андрій Бричко, Сергій Малишко, Леонід Бузила.
 Головний тренер: Василь Єрмак.
 Гол: 0:1 Пацюк (31).
 Попередження: Дяченко (86).

Незважаючи на те, що “Ворскла-2” програла матч проти краснопільського “Явора”, юні полтавці досить грамотно боролися. Так, уже на першій хвилині ворскляни провели блискавичну атаку. Нападник Донець обійшов захисника гостей, потужно вдарив, м’яч сковзнув по поперечині. А на 18-й хвилині “шкіряну кулю” кілька разів нападники господарів спрямовували в “рамку” воріт “Явора”, але його зумів приборкати голкіпер гостей Олександр Рудневський, який діяв надійно. І все ж свого добилися краснопільці. На 31-й хвилині нападники гостей провели масований штурм воріт полтавців. М’яч перепасовували у карному майданчику, його відбивали захисники, але недалеко. До нього першим встиг активний Андрій Пацюк і спрямував у кут воріт. Воротар “Ворскли-2” Роман Чумак дещо забарився зі стрибком, і м’яч опинився у сітці воріт. Гості повели — 1:0. До кінця першого тайму нікому із суперників змінити рахунок не вдалося. По перерві полтавці більше атакували, мали кілька сприятливих моментів для взяття воріт “Явора”, але дуже надійно зіграв захист гостей. За всю гру головний арбітр матчу Олександр Іванов лише один раз показав жовту картку — попередження, що свідчить про уміння рефері тримати гру “в руках”.