Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 14. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 14.11.2004 (неділя) "Ворскла-2" (Полтава) - "Десна" (Чернігів) - 0:1 (0:1).

Крутий Берег, стадіон "Лтава", початок о 14.00, +9С, 50 глядачів.
 Арбітр: Євген Арановський (Київ).
 Асистенти: Катерина Монзуль (Харків), Вікторія Стеценко (Запоріжжя).
 Делегат ФФУ: Анатолій Бузник (Київ).
 "Ворскла-2": Олег Чуваєв, Дмитро Бортник (Сергій Бубнов, 65), Дмитро Назаренко (к/к), Олександр Лисицький, Сергій Швей, Артем Радіонов, Олександр Донець, Олександр Ничипорук, Андрій Микийчук, Юрій Козлюк, Олексій Ротань.
 Запасні: Роман Чумак, Юрій Тарасенко, Артем Гришин, Артем Глушко, Ян Пронін, Максим Маріїч.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Десна": Артем Коледа, Артем Ахрамеєв, Олексій Шубін, Юрій Бондарчук, Віталій Гавриш (Антон Ізвеков, 75), Олександр Бабор (Максим Легеда, 89), Ігор Бобович (к/к), Валентин Круковець (Костянтин Позняк, 90), Євген Ардалянов, Олександр Савенчук, Олександр Кожем'яченко (Артем Перевозчиков, 82).
 Запасні: Денис Бобров, Віктор Кучерас, Сергій Алаєв.
 Головний тренер: Олександр Томах.
 Гол: 0:1 Кожем'яченко (37).
 Попередження: Донець (20), Ахрамеєв (34), Швей (51), Ізвеков (90+1).

До початку матчу один із затятих уболівальників футболу, лікар за професією, Георгій Вершинін побажав гравцям “Ворскли-2” грюкнути дверима. А такі випадки в історії полтавської команди вже були. У боротьбі з лідером групи “В” — чернігівською “Десною” — молодій, але настирній команді господарів поля явно не пощастило: на 37-й хвилині нападник гостей Олександр Кожем`яченко, побачивши, що воротар “Ворскли-2” Олег Чуваєв необачно вийшов з воріт, “парашутом” спрямував м’яча у його ворота. Голкіпер не встиг зреагувати на такий удар нападника гостей, і м’яч опинився у сітці воріт полтавців — 0:1. А до цього гола були можливості в обох сторін відкрити рахунок: на 15-й хвилині одержав чудову передачу Ігор Бобович, але не встиг до м’яча — момент втрачено. На 36-й хвилині полтавські оборонці “завалили” чернігівського нападника, і арбітр призначив штрафний удар у чотирьох метрах від кута штрафної площі. Але в цьому випадку чудово зреагував на потужний удар і чітко зафіксував м’яча голкіпер полтавців. Знову міг відзначитися до перерви Кожем`яченко, але в “рамку” не влучив. На 60-й хвилині двоє нападників гостей прорвалися до воріт “Ворскли-2”, обійшли її оборонців, зробили чітку передачу у воротарську площу, але ніхто з гостей не зміг скористатися цією нагодою. 20-у, 22-у, 23-ю, і 30-у хвилини другого тайму чернігівці знову відзначили штурмом полтавських воріт. Подавали три поспіль кутових, але цього дня їм явно не щастило. Мали можливість зрівняти рахунок ворскляни, але грюкнути дверима їм не вдалося. Отже, лідери дописали до свого активу ще троє очок.
P.S. Відзначу чітке суддівство рефері матчу киянина Євгена Арановського та його помічниць — харків’янки Катерини Монзуль та Вікторії Стеценко із Запоріжжя.