Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 13. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 06.11.2004 (субота) "Шахтар-3" (Донецьк) - "Ворскла-2" - 0:0.

Макіївка, стадіон "Шахтар", початок о 14.00, +10С, 100 глядачів.
 Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).
 Асистенти: Анатолій Абдула, Валерій Шевченко (Харків).
 Делегат ФФУ: Ігор Горожанкін (Кіровоград).
 Попередження: Швей (46), Антонюк (48).
 На 57-й хвилині головний арбітр матчу Катерина Монзуль та делегат ФФУ Ігор Горожанкін ухвалили рішення припинити поєдинок, оскільки на полі був сильний туман.

МАТЧ № 15. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 20.11.2004 (субота) "Шахтар-3" (Донецьк) - "Ворскла-2" (Полтава) - 1:1 (1:1).

Макіївка, стадіон "Авангард", початок о 13.00, +9С, 100 глядачів.
 "Шахтар-3": Сергій Лисенко, Дмитро Антонюк (Максим Малакмадзе, 69), Сергій Пєтухов, Дмитро Волошин (Віталій Гошкодеря, 46), Марк Гришанович (Андрій Деордиця, 76), Іван Матяж (Олександр Семенюк, 61), Сергій Кобзєв, Ігор Комар (Олександр Яровенко, 79), Денис Синчук (к/к) (Сергій Ільїн, 84), Вадим Шаврін, Бредчук.
 Запасний: Владислав Мельченко.
 Головний тренер: Євген Яровенко.
 "Ворскла-2": Роман Чумак, Сергій Радевич, Дмитро Назаренко, Сергій Швей (Дмитро Бортник, 70), Олександр Чижов, Артем Радіонов (Олексій Ротань, 46), Олександр Донець (Олександр Ничипорук, 79), Максим Берлізєв (к/к), Володимир Попов, Андрій Микийчук (Олександр Лисицький, 46), Юрій Козлюк.
 Запасні: Олег Чуваєв, Сергій Бубнов, Дмитро Прима.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 Голи: 1:0 Антонюк (3), 1:1 Чижов (44).
 Попередження: Матяж (34), Радіонов (39), Козлюк (45), Чижов (59), Пєтухов (60), Ротань (63), Яровенко (87).

Дощ та сильний вітер не могли не вплинути на якість гри обох команд, які, до речі, перебувають пліч-о-пліч у турнірній таблиці. Можливо, вищеназвані фактори й визначили підсумковий результат — 1:1. Уже на третій хвилині зустрічі гірники повели у рахунку, потужний удар Антонюка метрів з 23-х примусив капітулювати Чумака. Мінімальна перевага гостей тривала майже весь перший тайм, а за хвилину до свистка на перерву після розиграшу кутового Чижов відновлює статус-кво. У другому таймі всі спроби команд змінити рахунок успіхом не завершилися. Після цієї зустрічі можна сказати одне: гірники зберегли за собою одинадцяту сходинку, а полтавці опустилися на одну позицію.