Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 12. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 31.10.2004 (неділя) "Ворскла-2" (Полтава) - "Газовик-ХГВ (Харків) - 0:2 (0:2).

Крутий Берег, стадіон "Лтава", початок о 14.00, +12С, 150 глядачів.
 Арбітр: Віталій Дяденко (Кіровоград).
 Асистенти: Андрій Шамека(Маріуполь), Андрій Береговий (Макіївка).
 Делегат ФФУ: Геннадій Савчук (Київ).
 "Ворскла-2": Роман Чумак, Дмитро Бортник, Дмитро Назаренко, Валерій Доценко (Артем Глушко, 60), Олександр Лисицький, Артем Радіонов, Олександр Донець (Олексій Ротань, 66), Максим Берлізєв (к/к), Дмитро Прима (Андрій Микийчук, 70), Павло Онисько, Олександр Ничипорук.
 Запасні: Олег Чуваєв, Сергій Бубнов, Юрій Тарасенко, Артем Гришин.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Газовик-ХГВ": Дмитро Жданков, Юрій Колесник, Олександр Жданов (Максим Можаєв, 37), Ігор Бахметьєв (к/к), Андрій Зинов'єв, Юрій Шостак (Анатолій Єременко, 73), Дмитро Шульга, Віталій Кисельов (Євген Шаповалов, 85), Денис Павлюк (Дмитро Гавриленко, 68), Олексій Дзялик (Артем Головач, 90+2), Віталій Басанець (Сергій Івлєв, 73).
 Запасні: Руслан Зарубін.
 Головний тренер: Іван Панчишин.
 Голи: 0:1 Шульга (7), 0:2 Павлюк (14).
 Попередження: Берлізєв (45+1), Зинов'єв (54), Глушко (87), Івлєв (90+3).
 Вилучення: Берлізєв (90+1).

“Хто активніше почне перші 10-15 хвилин матчу, той і здобуде перемогу” — почув наш кореспондент із невеликого кола полтавських футбольних фахівців. Але вже на п’ятій хвилині господарі поля могли вийти вперед. Нападники “Ворскли” прорвалися лівим флангом, один з них обійшов двох оборонців гостей і завдав прицільного удару по воротах харків’ян. Але м’яч, сковзнувши по поперечині, вилетів за межі поля. А уже за дві хвилини гості добилися успіху. Це — двоє нападників різко обійшли оборонців полтавців, і номер “шістнадцятий” Дмитро Шульга завдав настільки потужного удару, що воротар “Ворскли-2” Роман Чумак навіть не зумів зреагувати — 0:1. Ворскляни кинулися відігруватися, але оборонці харків’ян нейтралізували такі дії господарів, тож до загрози воротам гостей атаки не дійшли. І все ж більша активність харків’ян у нападі, особливо Шульги, Павлюка та Басанця, призвела до успіху. На 14-й хвилині у штрафній площі господарів скупчилося багато гравців обох команд. Хтось із гостей ударив, воротар полтавців не зумів зафіксувати м’яча, і дуже активний номер “п’ятнадцятий” Денис Павлюк проштовхнув “плямистого” в сітку — 0:2. Так, дві “дитячих” помилки воротаря “Ворскли” призвели вже на початку гри до такого рахунку, який не змінився до фінального свистка молодого судді в полі Дяденка із Кіровограда, котрий, до речі, дуже принципово, грамотно, а головне — спокійно, провів зустріч. Чи могли господарі поля або гості змінити такий рахунок матчу до кінця гри? Так, у другому таймі на 65-й, 70-й, 75-й, 77-й і 85-й хвилинах ворскляни були близькими до проведення м’ячів, але в більшості випадків надійно зіграв воротар “Газовика” Дмитро Жданков. А у декількох моментах нападники полтавців били повз ворота. У той же час і гравці гостей могли ще відзначитися на 20-й, 30-й, 31-й і 60-й хвилинах, але нападники харків’ян не зуміли їх використати.
Р.S. Харків’яни здобули заслужену перемогу, але треба відзначити такий момент, який я спостерігав і про який чув уперше в житті. Харківські тренери так захопилися поєдинком, що ледве не всі вказівки своїм підопічним виказували різними нецензурними словами, незважаючи на те, що поряд стояла молода дівчина з батьком і резервний суддя, Оксана Єрмакова, яка зробила харків’янам попередження. Двічі і мені довелося робити тренерам гостей зауваження на цю тему. Хотілося б, аби Харківська обласна федерація футболу провела з такими наставниками спорту певну виховну роботу. Такі дії не прикрашають український футбол.