Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 11. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 23.10.2004 (субота) "Явір" (Краснопілля) - "Ворскла-2" (Полтава) - 0:0.

Краснопілля, стадіон "Колос", початок о 14.00, +14С, 300 глядачів.
 Арбітр: Володимир Топиха (Київ).
 Асистенти: Павло Чижевський (Київ), Руслан Марченко (Чернігів).
 Делегат ФФУ: В.Гайворонський (Донецьк).
 "Явір": Олександр Рудневський, Володимир Богач, Андрій Калиненко, Віталій Рижковий, Ігор Єрмак, Віталій Бугайов (Василь Баранник, 79), Ігор Шелест (Максим Панін, 63), Дмитро Молочний (Сергій Савченко, 70), Михайло Сичов (Сергій Малишко, 62), Костянтин Бублик, Володимир Мигаль (к/к).
 Запасні: Андрій Бричко, Микола Рубан, Олексій Курилко.
 Головний тренер: Василь Єрмак.
 "Ворскла-2": Роман Чумак, Дмитро Бортник, Дмитро Назаренко, Сергій Швей, Валерій Доценко, Олександр Донець (Юрій Тарасенко, 90+3), Максим Берлізєв (к/к), Артем Радіонов, Олександр Ничипорук, Андрій Микийчук (Артем Глушко, 65), Олексій Ротань (Сергій Бубнов, 90).
 Запасний: Олексій Собецький.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 Попередження: Шелест (44), Бортник (45), Швей (63), Доценко (90+3).

Після впевненої перемоги краснопільців над “Гірником-Спортом” з рахунком 3:1 багато хто сподівався і на позитивний результат “Явора” у матчі на своєму полі з “Ворсклою-2”. Тим більше, що полтавська команда нинішнього сезону грає не в найкращий свій футбол. Але матч на “Колосі” виявився не лише нерезультативним, а й відверто нудним, як кажуть, без моментів. Щоправда, “Явір”, як і належить господарю, мав легку ігрову перевагу, але втілити її бодай в один м’яч так і не зміг. Перший більш-менш небезпечний момент виник біля воріт “Ворскли-2” на восьмій хвилині. Віталій Бугайов зіграв у “стінку” з партнером по команді, стрімко пройшов оборонця полтавців і навісив у штрафний майданчик “Ворскли-2”. Але ніхто з гравців “Явора” на цю передачу не відгукнувся. На наступний гострий епізод довелося чекати десять хвилин. Цього разу на схожу передачу Бугайова, який був найактивнішим у складі ”Явора”, відгукнувся Володимир Мигаль, але дотягнутися головою до м’яча не зміг. На 21-й хвилині Костянтин Бублик зробив чудову передачу у карний майданчик полтавців, але передача була неочікуваною не лише для оборонців “Ворскли-2”, а й для нападників “Явора”. Як наслідок, непоганий момент для взяття воріт гостей було змарновано.
Потрібно віддати належне і полтавцям. Вони не були “хлопчиками для побиття” і вміло руйнували нечисленні атаки “Явора”. А на 23-й хвилині організували непогану контратаку, але Олександр Ротань не зміг скористатися з нагоди, яка йому випала. На цьому цікаві моменти у першому таймі вичерпалися. І все, що побачили глядачі, це жовті картки, котрі арбітр показав краснопільцю Шелесту та полтавцю Бортнику.
Початок другого тайму був за “Ворсклою-2”. І, як наслідок, полтавці перші створили небезпечний момент. Це Олександр Нечипорук завдав потужного удару, але, на щастя для “Явора”, неточного. Надалі якщо гострі моменти і виникали біля обох воріт, то здебільшого після розиграшу “стандартів”. Щоправда, одного разу м’яч таки влучив у сітку, але із зовнішнього боку, після того, як Дмитро Молочай прорвався флангом до воріт “Ворскли-2” і вдарив з гострого кута. Тренери обох команд усередині другого тайму зробили низку замін, але для жодної з команд на результат це не вплинуло. Глядачі побачили відкритий футбол лише на останніх хвилинах матчу, який так і закінчився з рахунком 0:0.