Полтава
Rambler's Top100
Украинский портАл
Рейтинг@Mail.ru

Cайт відкрито 24.10.2005                                                                    Останнє оновлення 02.05.2006 13:50
Протоколи матчів "Ворскли-2" в чемпіонаті України 2004/05 рр. Друга ліга. Група "В".

Друга ліга. Група "В". 2004/05 рр.

МАТЧ № 10. Чемпіонат України, друга ліга, група «В».
 17.10.2004 (неділя) "Ворскла-2" (Полтава) - "Геліос" (Харків) - 0:3 (0:1).

Полтава, стадіон "Ворскла", початок о 15.00, +12С, 150 глядачів.
 Арбітр: Сергій Скрипак (Київ).
 Асистенти: Юрій Кир'янов, Леонід Ярмолинський (Київ).
 Делегат ФФУ: Віктор Головко (Дніпропетровськ).
 "Ворскла-2": Андрій П'ятов, Ігор Сіренко, Сергій Радевич, Сергій Швей (Дмитро Бортник, 77), Олександр Чижов, Павло Онисько, Володимир Попов (Олександр Донець, 85), Артем Радіонов, Сергій Хістєв (Андрій Микийчук, 88), Максим Берлізєв (к/к), Юрій Козлюк (Дмитро Прима, 61).
 Запасні: Олексій Собецький, Олексій Ротань, Дмитро Назаренко.
 Головний тренер: Олександр Омельчук.
 "Геліос": Олександр Качоренко, Олег Жилін (Віктор Чорний, 88), Андрій Білоусов, Олександр Лебединець, Євген Назаров, Сергій Кандауров (к/к) (Сергій Пилипенко, 53), Сергій Єсін, Володимир Чалий, Олег Сокирка, Олександр Тарасенко, Руслан Табачун.
 Запасні: Сергій Вольваков, Павло Кузьмін, Костянтин Труханов, Олександр Собко, Андрій Киян.
 Головний тренер: Ігор Надєїн.
 Голи: 0:1 Жилін (3), 0:2 Табачун (69, пенальті), 0:3 Табачун (72).
 Попередження: Єсін (35), Чалий (64), Швей (70).

Вигравши у минулому турі з рахунком 3:0 та ще й на виїзді у Запоріжжі, ворскляни мали дати бій лідерові. Але сталося не так, як бажалося. Уже на третій хвилині матчу полтавці порушили правила біля своєї штрафної площі. І від потужно завданого удару харківським гравцем Жиліним м’яч обминув виставлену “стінку” господарів поля і влетів у правий кут — 0:1. Дії полтавців дещо розладилися після такого початку гри, і вони ледве не поплатилися за це вчергове. Нападник “Геліоса” Назаров не зумів використати націлену передачу у штрафну площу “Ворскли”. У першому таймі більше можливостей для взяття воріт суперника мали гості. Особливо небезпечними були Кандауров, Єсин і Назаров. Гра гостей була організованішою. Їхні оборонці не грали на відбій, рідко давали змогу полтавцям з’являтися у своєму штрафному майданчику. Господарі поля після цього почали завдавати прицільних ударів з більш дальніх позицій, але деякі з них прийшлися повз ворота “Геліоса”. А ще надійно стояв у “рамці” голкіпер харків’ян Олександр Качоренко. А рахунок на 72-й хвилині вже став 0:3 не на користь господарів. Ще двічі забив десятий номер харків’ян Руслан Табачун. На 69-й хвилині він реалізував 11-метровий штрафний удар, а ще за декілька хвилин зненацька сильно вдарив по воротах Андрія П’ятова, і страж полтавців виявився безсилий. Отож, рахунок вельми неприємний для господарів — досвідченіші харків’яни перемогли молодих гравців “Ворскли-2”.